Bankschroef
maat = 100mm
materiaal = staal
offset
Productafmetingen:
| Length | 270 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 115 mm |
| Weight | 8,7 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 280 mm |
|---|---|
| Width | 220 mm |
| Height | 125 mm |
| Weight | 9,00 kg |
Bankschroef
maat = 100mm
materiaal = staal
offset
| Length | 270 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 115 mm |
| Weight | 8,7 kg |
| Length | 280 mm |
|---|---|
| Width | 220 mm |
| Height | 125 mm |
| Weight | 9,00 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren