Vacuüm pot inclusief slangen en koppelingen
Losse vacuüm pot, slangen en koppelingen behorende bij de OD2097.
aansluiting = 25mm
Let op: Past enkel op de nieuwste levering OD2097 bouwjaar 2021.
Productafmetingen:
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 550 mm |
| Weight | 3,9 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 270 mm |
|---|---|
| Width | 270 mm |
| Height | 575 mm |
| Weight | 4,47 kg |