Let op! Het nieuwe product is nu beschikbaar, volg de link om meer details te weten te komen >>>
Reinigingspistool pneumatisch
Dit reinigingspistool heeft een roterende luchtslang wat een zogenoemd "tornado" effect veroorzaakt. Dit zorgt voor een optimale reiniging.
- inhoud = 1L
- werkdruk = 5 - 8 bar
Productafmetingen:
| Length | 280 mm |
|---|---|
| Width | 225 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 0,58 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 330 mm |
|---|---|
| Width | 255 mm |
| Height | 130 mm |
| Weight | 0,81 kg |