Koelpomp
Koelpomp voor afkortzaag
- spanning = 230V
- fase = 1
- vermogen = 0,045kW
- volume = 5L/min
- frequentie = 50Hz
- nominale stroom = 0,21A
- snelheid = 2800rpm
- insteekdiepte = 13,5cm
- IP 43
Productafmetingen:
| Length | 210 mm |
|---|---|
| Width | 115 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 1,43 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 135 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 1,50 kg |