Kühlpumpe
Cooling pump for circular saw
- voltage = 230V
- phase = 1
- power = 0,045kW
- flux volume = 5L/min
- frequency = 50Hz
- rated current = 0,21A
- rotate speed = 2800rpm
- IP 43
Produkt Abmessungen:
| Length | 210 mm |
|---|---|
| Width | 115 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 1,43 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 135 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 1,50 kg |