Drukschakelaar
Geschikt voor de compressoren CP060T01, CP122T03, CP15VT05, CP222T05 en CP222T01.
voltage = 230V
max. druk = 10 bar
3-weg aansluiting met 1/4" inwendige schroefdraad
Productafmetingen:
| Length | 80 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 140 mm |
| Weight | 0,32 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 110 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 0,37 kg |