Snelkoppeling / snelkoppeling / snelkoppeling / snelkoppeling
Om twee delen van een slang of buis aan te sluiten. Hoge luchtstroom, universele verbinding, geschikt voor Euro- en Orion-connectoren.
Toepassing:
- Pneumatische gereedschappen
- Luchtleidingen
- Luchtdrukmateriaal
Specificaties
| Schroefdraad type | G |
| Draadmaat | 1/4" |
| Temperatuurbereik | -20°C tot +100°C |
| Materiaal | Staal |
Productafmetingen:
| Length | 53 mm |
|---|---|
| Width | 24 mm |
| Height | 24 mm |
| Weight | 0,094 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 53 mm |
|---|---|
| Width | 24 mm |
| Height | 24 mm |
| Weight | 0,09 kg |