Kabeltrekker
TORSO Staaldraadtakels zijn zeer robuste draagbare takels.De takels zijn geschikt voor verschillende applicaties zowel horizontaal als verticaal. Om overbelasting te voorkomen is de handmatig bedienbare hendel voorzien van een breekpen.
De belastbaarheid van de takel kan worden verhoogd doormiddel van een katrol/klapblok.
Specificaties:
- capaciteit = 1600kg
- kabellengte = 20mtr
- kabeldiameter = 11mm
- slag = 55mm
- hendelbeweging
- max. handkracht = 41kg
- gewicht staaldraadtakel = 11,9kg
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 545 mm |
| Productbreedte | 72 mm |
| Producthoogte | 280 mm |
| Productgewicht | 27,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 810 mm |
| Verpakkingsbreedte | 400 mm |
| Verpakkingshoogte | 200 mm |
| Gewicht | 28,00 Kg |