Hydraulische handpomp
Deze hydraulische hand pomp is geschikt voor perskop, snijkop en ponskop. Inclusief hoge druk slang en plug.
- max. druk = 700 bar
- olie capaciteit = 120ml
- olie uitvoer = 1,8ml
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 4,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 480 mm |
|---|---|
| Width | 290 mm |
| Height | 305 mm |
| Weight | 5,00 kg |