Compressor pomp
Zion-Air CP compressor pompen zijn van uitstekende kwaliteit.
Iedere CP pomp is klep gestuurd en voorzien van een gietijzeren cilinderwand.
Luchtfilter / pakking en kleppenset's zijn uit voorraad leverbaar.
Pomp wordt inclusief poelie geleverd.
- pomp voor CP22A10 / CP22A103 compressor
- aantal cilinders = 2
- bouw wijze pomp = lijn
- luchtdruk = 10bar
- luchtopbrengst = 320 L/min
- toerental = 1350rpm
- diameter poelie = 332mm
- hart tot hart links naar rechts = 160mm
- hart tot hart voor naar achter = 130mm
Productafmetingen:
| Length | 330 mm |
|---|---|
| Width | 260 mm |
| Height | 290 mm |
| Weight | 9,5 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 360 mm |
|---|---|
| Width | 280 mm |
| Height | 390 mm |
| Weight | 11,00 kg |