Hydraulische hand pomp
Deze hydraulische hand pomp is geschikt voor perskop, snijkop en ponskop. Inclusief hoge druk slang en plug.
- max. uitgangsdruk: lage druk = 20 bar
hoge druk = 700 bar
- olie uitvoer: lage druk = 10ml
hoge druk = 1.8ml
- olie capaciteit = 320ml
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 5,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 610 mm |
|---|---|
| Width | 230 mm |
| Height | 145 mm |
| Weight | 6,00 kg |