Hydraulische betonijzerknipper
- knipbereik = 4 - 22mm
- aantal slagen om de tang te sluiten = 40
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 4,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 540 mm |
|---|---|
| Width | 220 mm |
| Height | 210 mm |
| Weight | 5,40 kg |