Zaagblad
- geschikt voor metaal afkortzaag CS350
- maat = 350mm
- as diameter = 32mm
- aantal tanden = 240
Productafmetingen:
| Length | 350 mm |
|---|---|
| Width | 350 mm |
| Height | 3 mm |
| Weight | 1,43 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 355 mm |
|---|---|
| Width | 355 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 1,85 kg |