Sawblade
- suited for circular saw CS350
- size = 350mm
- axle diameter = 32mm
- number of teeth = 240
Product Dimensions
| Length | 350 mm |
|---|---|
| Width | 350 mm |
| Height | 3 mm |
| Weight | 1.43 kg |
Package Dimensions
| Length | 355 mm |
|---|---|
| Width | 355 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 1.85 kg |