Hijsketting tweesprong
- lengte ketting met haken = 3000mm
- lengte ketting zonder haken = 2610mm
- capaciteit = 2500kg
Bestaat uit:
- 1x topschalm grade 100
- 2x verbindingsschalm grade 100
- 2x inkorthaak grade 100
- 2x ketting grade 100
- 2x veiligheidshaak grade 100
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 11,27 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 220 mm |
|---|---|
| Width | 220 mm |
| Height | 210 mm |
| Weight | 12,00 kg |