Dieselpomp
De pomp wordt geleverd met 2m kabel inclusief klemmen. De pomp is zelfaanzuigend met een max. opvoerhoogte van 2mtr. (de pompen mogen niet langer dan 20sec. drooglopen ivm smering)
- opbrengst = 40 L/min
- voltage = 24V
- stroomsterkte = 13amp
- aanzuighoogte = 2m
- max. druk = 1,2bar
- snelheid = 3200 t/min
- aansluiting = 3/4''
- elektromotor beschermingsklasse = IP55
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 240 mm |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Height | 210 mm |
| Weight | 5,00 kg |