Membraanpomp/diafragmapomp
Deze pomp is voorzien van een externe luchtpomp die makkelijk te onderhouden is. De pomp is voorzien van een aarding om statische elektriciteit te voorkomen.
- materiaal = aluminium
- opbrengst = 60 liter per minuut
- max. aanzuighoogte = 2M
- max. druk = 8bar
- aansluiting = 3/4'' x 3/4"
- lucht aansluiting = 1/4''
- vloeistof = biodiesel en water
Productafmetingen:
| Length | 240 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 285 mm |
| Weight | 7,3 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 335 mm |
|---|---|
| Width | 315 mm |
| Height | 205 mm |
| Weight | 7,90 kg |