SCHUKO stekker 230V, 2-polig, 16A met schroefklem. Gemaakt van rubberachtig TPE-materiaal, zwart, met manchetafwerking. Spatwaterdicht volgens IP44.
Specificaties
| Stroomsterkte | 16A |
| Voltage | 230V |
| Aantal polen | 2 |
| IP-beschermingsklasse | IP44 |
| Materiaal | Thermoplast |
| Insteekrichting | Recht |
| Aansluiting type | Schroefklem |
Productafmetingen:
| Length | 248 mm |
|---|---|
| Width | 161 mm |
| Height | 140 mm |
| Weight | 0,11 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,00 kg |