Accuschakelaar
Met deze schakelaar sluit u in één handomdraai de stroom van uw accu af. De schakelaar is voorzien van een uitneembare sleutel, ideaal tegen stroomlekkage en ongeoorloofd gebruik.
Specificaties:
- voltage = 12v/24v
- amperage = 200amp bij 12v en 100amp bij 24v (constant)
- piekbelasting = 300amp
- inbouwmaat = 24mm
- diameter opp = 60mm
- hoogte = 73mm (zonder sleutel)
- totale hoogte = 98mm (met sleutel)
Productafmetingen:
| Length | 60 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 98 mm |
| Weight | 0,4 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 65 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 0,50 kg |