Multimeter digitaal
Dit instapmodel Fluxon digitale multimeter is geschikt voor verschillende meetopdrachten en vanwege zijn compact design makkelijk mee te nemen.
Meetfuncties:
AC/DC voltage
weerstand
continuïteit
diodetest
capaciteit
frequentie
gebruikscyclus
Kenmerken:
meetcategorie = CAT II - 600V
LCD display met 4000 counts
automatisch / handmatig range kiezen
materiaal = ABS
update ratio = 3 keer per seconde
true RMS
data hold
low battery indicatie
auto power off
batterij type = 2x 1,5V AAA
Specificaties met betrekking tot meetbereik, nauwkeurigheid etc. zijn vermeld in een tabel in de meegeleverde handleiding.
Wordt geleverd inclusief meetsnoeren.
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 155 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,17 kg |