Zetbank segmenten met voetbediening
- max. werk lengte = 1020mm
- sigment maat links naar rechts:
25mm 30mm 35mm 40mm 45mm 50mm 75mm 100mm 150mm 270mm
- Sigment hoogte = 120mm
- max. dikte = 2mm
- max. zet hoek = 135 graden
- max. klembalk lift = 47mm
- dubbele vingers
- mooie achteraanslag
- klem door voetbediening
Productafmetingen:
| Length | 1.350 mm |
|---|---|
| Width | 850 mm |
| Height | 1.280 mm |
| Weight | 320,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 1.460 mm |
|---|---|
| Width | 620 mm |
| Height | 1.310 mm |
| Weight | 350,00 kg |