Dieselpomp
Complete installatie met mechanische teller en automatisch tankpistool
Deze krachtige zelfaanzuigende dieselpomp met overdrukventiel heeft een capaciteit van 56 liter per minuut en is voorzien van 4m overdrachtsslang en 2m aanzuigslang met filter. Verder wordt deze compleet met teller, vulpistool en bijbehorende accessoires geleverd.
specificaties:
- capaciteit = 56L/min
- voltage = 230V
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 370 mm |
| Productbreedte | 260 mm |
| Producthoogte | 360 mm |
| Productgewicht | 22,0 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 500 mm |
| Verpakkingsbreedte | 440 mm |
| Verpakkingshoogte | 440 mm |
| Gewicht | 23,00 Kg |