[IAG06V18B1] Fluxon accu stiftslijper incl. 4 Ah accu en lader
Gereedschap / Accu gereedschap / Accu slijpgereedschap Merk: Fluxon Fluxon
Productcode: IAG06V18B1
EAN: 8720028146444
Beschikbaarheid: Beschikbaar
  • Motortype
  • Asdiameter
  • Onbelast toerental
  • Aantal snelheden
  • Oplader
  • Type accu
  • Accu-spanning
  • LED-type
  • Vermogen
  • Voltage
  • Stroomsterkte
Snelle levering uit grote voorraad.
Veilige betaling via diverse betaalmogelijkheden.
14 dagen retourbeleid.
  • Borstelloze motor
  • Variabele snelheidsregeling
  • Antislip softgrip
  • Overbelastingsbeveiliging
  • COB LED-werklamp
Met de antislip softgrip ligt de rechte slijper prettig in de hand en blijft de bediening goed onder controle. De COB LED-werklamp verlicht het werkgebied helder en gelijkmatig, zodat je ook op donkere plekken goed zicht houdt. Dankzij de 6 mm as kunnen gangbare slijpstiften en hulpstukken eenvoudig worden gebruikt.
Belangrijkste kenmerken:
  • Borstelloze motor
Werkt efficiënt, krachtig en is onderhoudsarm.
  • Variabele snelheidsregeling
Nauwkeurige afstemming op het materiaal.
  • Antislip softgrip
Biedt comfortabel en stevige houvast.
  • Overbelastingsbeveiliging
Beschermt motor en gebruiker.
  • COB LED-werklamp
Zorgt voor helder zicht op het werkoppervlak.
Set bevat:
- 1x Stifslijper
- 1x Accu 4Ah
- 1x Lader
- 1x Bedieningshandleiding
Specificaties
Motortype Borstelloos
Asdiameter 6 mm
Onbelast toerental RPM 3000 - 23000
Aantal snelheden 6
Oplader 230V / 2.3A
Type accu Lithium-ion
Accu-spanning 18V / 4.0Ah
LED-type COB LED-licht
Vermogen 1000 W
Voltage 18V
Stroomsterkte 50A
Productafmetingen:
Length 430 mm
Width 80 mm
Height 125 mm
Weight 1,9 kg
Afmetingen van de verpakking:
Length 510 mm
Width 110 mm
Height 180 mm