Universele ruitenwisserarm trekker
- voor het verwijderen van de ruitenwisserarmen aan de voor- en achterzijde
- messing drukhuls voorkomt schade aan de draad
- 360 graden draaibare trekkerarmen
- handwiel, geen extra gereedschap nodig
- verchroomde voet, messing drukhuls en uitgeharde spindel
Productafmetingen:
| Length | 70 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 100 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 165 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 0,20 kg |