Lambdasonde doppenset
Voor de montage van zuurstofsensoren, radiator thermoschakelaars en diesel injectie mondstukken
Inhoud:
- 1x 3/8" dop = 6 kant 22mm offset zuurstofsensor sleutel
- 1x 3/8" dop = 6 kant 22mm 8mm gleuf
- 1x 3/8" dop = 6 kant 22mm 20mm gleuf
- 1x 3/8" dop = 27mm
- 1x 1/2" dop = 6 kant 22mm offset zuurstofsensor sleutel
- 1x 1/2" dop = 6 kant 22mm 19x71mm gleuf
- 1x 1/2" dop = 6 kant 29mm 8mm gleuf
- 1x 1/2" dop = 12 kant 27mm 27x35mm gleuf
- 1x 1/2" dop = spline external 22mm 19x41mm 2-weg gleuf
- 1x 1/2" dop = spline external 28mm 32x36mm gleuf
Voor de montage van zuurstofsensoren, radiator thermoschakelaars en diesel injectie mondstukken
Inhoud:
- 1x 3/8" dop = 6 kant 22mm offset zuurstofsensor sleutel
- 1x 3/8" dop = 6 kant 22mm 8mm gleuf
- 1x 3/8" dop = 6 kant 22mm 20mm gleuf
- 1x 3/8" dop = 27mm
- 1x 1/2" dop = 6 kant 22mm offset zuurstofsensor sleutel
- 1x 1/2" dop = 6 kant 22mm 19x71mm gleuf
- 1x 1/2" dop = 6 kant 29mm 8mm gleuf
- 1x 1/2" dop = 12 kant 27mm 27x35mm gleuf
- 1x 1/2" dop = spline external 22mm 19x41mm 2-weg gleuf
- 1x 1/2" dop = spline external 28mm 32x36mm gleuf
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 220 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 3,00 kg |