Lambdasibdeb Spezialeinsatz Satz
For assembly of oxygen sensors, radiator thermo switch and diesel injection nozzles
Content:
- 1x 3/8" socket = 6PT 22mm offset oxygen sensor wrench
- 1x 3/8" socket = 6PT 22mm 8mm gap
- 1x 3/8" socket = 6PT 22mm 20mm gap
- 1x 3/8" socket = 27mm
- 1x 1/2" socket = 6PT 22mm offset oxygen sensor wrench
- 1x 1/2" socket = 6PT 22mm 19x71mm gap
- 1x 1/2" socket = 6PT 29mm 8mm gap
- 1x 1/2" socket = 12PT 27mm 27x35mm gap
- 1x 1/2" socket = spline external 22mm 19x41mm 2-way gap
- 1x 1/2" socket = spline external 28mm 32x36mm gap
For assembly of oxygen sensors, radiator thermo switch and diesel injection nozzles
Content:
- 1x 3/8" socket = 6PT 22mm offset oxygen sensor wrench
- 1x 3/8" socket = 6PT 22mm 8mm gap
- 1x 3/8" socket = 6PT 22mm 20mm gap
- 1x 3/8" socket = 27mm
- 1x 1/2" socket = 6PT 22mm offset oxygen sensor wrench
- 1x 1/2" socket = 6PT 22mm 19x71mm gap
- 1x 1/2" socket = 6PT 29mm 8mm gap
- 1x 1/2" socket = 12PT 27mm 27x35mm gap
- 1x 1/2" socket = spline external 22mm 19x41mm 2-way gap
- 1x 1/2" socket = spline external 28mm 32x36mm gap
Produkt Abmessungen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 220 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 3,00 kg |