Bevestigingspluggen assortiment
Bevat allerlei soorten bevestigingspluggen voor algemene toepassingen en voertuigen,
Geschikt voor een aantal automodellen: Ford, GM, Mazda, Nissan, Toyota en VW.
Inhoud:
- 30x radiateur kap, spatbord en bumperscherm houder
- 30x spatbord en bumperscherm clips
- 15x interieur paneel
- 15x deurpaneel
- 50x deur afdichting clips
- 10x bumper kap houder
- 35x motorkap isolatie
- 30x spatbord en bumperscherm clips
- 50x ventilatie rooster
- 25x houder voor batterij, radiateur zijde luchtscherm
- 20x houders
- 30x bekledingspaneel houder
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 290 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0,45 kg |