Assorted fir tree fixings
Contains all kinds of fir tree fixings for general applications and vehicles.
Suitable for a number of vehicles: Ford, GM, Mazda, Nissan, Toyota and VW.
Content:
- 30x radiator yoke, fender and bumper shield retainer
- 30x fender and bumper shield retainer
- 15x interior trim panel retainer
- 15x door trim panel retainer
- 50x door weather strip retainer
- 10x bumper fascia retainer
- 35x hood insulation retainer
- 30x fender and bumper shield retainer
- 50x cowl grille retainer
- 25x retainer for battery post cable shield, radiator side air baffle
- 20x retainers
- 30x trim panel retainer
Produkt Abmessungen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Abmessungen der Verpackung:
| Length | 290 mm |
|---|---|
| Width | 190 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 0,45 kg |