Leidingklemtangen set
- voor het eenvoudig klemmen van flexibele slangen
- verstelbare borgring met vergrendelfunctie
- voor volledig stoppen op de stroom
- de slang wordt over een groot oppervlak tegen het stabiele oppervlak gedrukt, waardoor schade aan de slang wordt voorkomen
- ideaal voor onderhoudswerkzaamheden benzine, olie, water, en antivries
- beschermt tegen lekkage van benzine, olie, water en antivries
- geschikt voor auto's, bestelwagens, MPV's, commerciële voertuigen, tractoren, landbouw, constructie en industrieel gebruik
- temperatuursbestendiheid tot 160 graden celcius
- materiaal = speciaal plastic
- 155mm tang = geschikt voor een slangdiameter van 3 - 15mm
- 185mm tang = geschikt voor een slangdiameter van 6 - 20mm
- 255mm tang = geschikt voor een slangdiameter van 8 - 45mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,3 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 310 mm |
|---|---|
| Width | 185 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,30 kg |