Zetbekken voor bankschroef / opzetbek
Deze magnetische zetbekken voor een bankschroef dienen als hulpmiddel bij plaatwerk.
De bekken zijn eenvoudig aan de bankschroef te bevestigen door middel van de magneten.
max. zet bereik = 2mm
max. zet hoek = 90 graden
geschikt voor bankschroeven met een bekbreedte van 150mm
Productafmetingen:
| Length | 155 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 2,1 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 165 mm |
|---|---|
| Width | 105 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 2,20 kg |