Bullram bankschroefbekken met groevenprofiel voor extra grip op het werkstuk. Voorzien van montagegaten ø7 mm met een hart-op-hart afstand van 68 mm voor bevestiging op de bankschroef.
Geschikt voor BV100, bankschroef 100 mm.
Specificaties
| Materiaal | Staal |
| Montagegaten | ø7 mm |
| Hartafstand | 68 mm |
Productafmetingen:
| Length | 113 mm |
|---|---|
| Width | 6 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0,367 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 120 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0,40 kg |