Bullram bankschroefbekken met groevenprofiel voor extra grip op het werkstuk. Voorzien van montagegaten
ø7 mm met een hart-op-hart afstand van 84 mm voor bevestiging op de bankschroef.
Geschikt voor BV125, bankschroef 125 mm.
Specificaties
| Materiaal | Staal |
| Montagegaten | ø7 mm |
| Hartafstand | 84 mm |
Productafmetingen:
| Length | 134 mm |
|---|---|
| Width | 12 mm |
| Height | 21 mm |
| Weight | 0,446 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 160 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0,48 kg |