Bullram bankschroefbekken met groevenprofiel voor extra grip op het werkstuk. Voorzien van montagegaten ø7 mm met een hart-op-hart afstand van 73 mm voor bevestiging op de bankschroef.
Geschikt voor BV200 en BV200F, bankschroef 200 mm.
Specificaties
| Materiaal | Staal |
| Montagegaten | ø7 mm |
| Hartafstand | 73 mm |
Productafmetingen:
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 15 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 1,132 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 230 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 1,18 kg |