Bankschroef met pijpklem
Deze XPTools stalen bankschroef biedt veel bevestigings- en spanmogelijkheden voor allerlei soorten werkstukken. De bankschroef is draaibaar te maken met behulp van een optioneel draaiplateau.
Technische specificaties:
bekbreedte = 100mm
aambeeld werkoppervlak = 65 x 45mm
diameter voetstuk = 125mm
spandiepte = 68mm
spanbereik = 88mm
materiaal = staal
Specificaties
| Bekbreedte | 100 mm |
Productafmetingen:
| Length | 296 mm |
|---|---|
| Width | 103 mm |
| Height | 137 mm |
| Weight | 6,52 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 310 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 145 mm |
| Weight | 6,85 kg |