Bankschroef
- maat = 150mm
- materiaal = staal
- offset
Productafmetingen:
| Length | 350 mm |
|---|---|
| Width | 265 mm |
| Height | 135 mm |
| Weight | 15,3 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 390 mm |
|---|---|
| Width | 280 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 16,00 kg |
Bankschroef
| Length | 350 mm |
|---|---|
| Width | 265 mm |
| Height | 135 mm |
| Weight | 15,3 kg |
| Length | 390 mm |
|---|---|
| Width | 280 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 16,00 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren