Doppendoos
-16 = dop 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 27, 30, 32mm
-3 = lange dop 10, 13, 17mm
-2 = bougiedop 16, 21mm
-2 = verlengstuk 125, 250mm
-1 = kniestuk
-1 = adaptor 3/8"inw x 1/2"uitw
-1 = ratel
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 450 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 5,44 kg |