Doppendoos
-12 = dop 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13mm
-3 = lange dop 6, 8, 10mm
-2 = verlengstuk 50, 100mm
-1 = kniestuk
-1 = t-schuifgreep
-1 = universele schroevendraaier
-1 = ratel
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 130 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 1,32 kg |