Doppendoos
-17 = dop 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22mm
- 2 = bougie dop 16mm, 21mm
- 2 = verlengstuk 75mm, 150mm
- 1 = t-schuifgreep
- 1 = kniestuk
- 1 = ratel
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 425 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 200 mm |
| Weight | 2,56 kg |