Schroefsleutel moersleutel 6 duims zwart
- zweeds model
- gehard staal
- zwart gefosfateerd
- bekwijdte = 19mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 155 mm |
|---|---|
| Width | 46 mm |
| Height | 12 mm |
| Weight | 0,15 kg |