Schroefsleutel moersleutel 8 duims zwart
- zweeds model
- gehard staal
- zwart gefosfateerd
- bekwijdte = 25 mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 206 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 12 mm |
| Weight | 0,27 kg |