Wielsleutel
- 32mm - 30mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 385 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 1,88 kg |
Wielsleutel
- 32mm - 30mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 385 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 1,88 kg |