Meetband / meetlint ijzer
Deze robuuste JMC meetband met slagvast frame en duurzame rollen heeft een overbrenging van 6:1, waardoor het oprollen supersnel gaat. Verder heeft de band een speciale afwerking die roest en corrosie voorkomt.
- lengte = 30m
- breedte = 13mm
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,73 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 162 mm |
|---|---|
| Width | 62 mm |
| Height | 246 mm |
| Weight | 0,83 kg |