De koppelbegrenzer NovaPAR is een innovatief systeem dat specifiek is ontworpen om het koppel dat wordt overgebracht door elke slagmoersleutel, of het nu pneumatisch of elektrisch is, te beperken tot de bouten die de velg aan het voertuig bevestigen.
De koppelbegrenzer NovaPAR garandeert 12-14 kg/m.
Zonder koppelbegrenzer kan de druk van de schroeven meer dan 25 kg/m overschrijden, wat kan leiden tot:
- vervorming en breuk van schroeven
- wegtrillingen
- bandvervorming
- onvermogen om de wielbouten los te draaien bij een lekke band op de weg.
Uw Dynamic Snippet wordt hier weergegeven...
Dit bericht wordt weergegeven omdat u niet zowel
filter en een sjabloon hebt opgegeven.
| Productafmetingen: | |
|---|---|
| Productlengte | 45 mm |
| Productbreedte | 45 mm |
| Producthoogte | 100 mm |
| Productgewicht | 0,755 Kg |
| Afmetingen van de verpakking: | |
| Verpakkingslengte | 65 mm |
| Verpakkingsbreedte | 65 mm |
| Verpakkingshoogte | 115 mm |
| Gewicht | 0,83 Kg |