Reparatieset momentsleutel 231000
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0,20 kg |