Impact doppenset lang
Deze doppen zijn speciaal voor slagmoergereedschap.
8x dop = 26, 27, 29, 30, 32, 36, 38, 41mm
aansluiting = 3/4"
materiaal = chrome molydeen
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 350 mm |
|---|---|
| Width | 270 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 6,81 kg |