Voegbeitel
- lengte 220 mm
- breedte 60 mm
- handgreep met handbescherming
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 0,35 kg |
Voegbeitel
- lengte 220 mm
- breedte 60 mm
- handgreep met handbescherming
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 250 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 0,35 kg |
Deze andere producten kunnen je interesseren