Wringijzer / tapkruk
- capaciteit = 1/4"
- staal
- verstelbaar
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 190 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,13 kg |
Wringijzer / tapkruk
- capaciteit = 1/4"
- staal
- verstelbaar
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 190 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,13 kg |