Wringijzer / tapkruk
- capaciteit = 1/2"
- staal
- verstelbaar
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 285 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,30 kg |
Wringijzer / tapkruk
- capaciteit = 1/2"
- staal
- verstelbaar
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
| Length | 285 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0,30 kg |