Vijlenset 5 delig
- 1 = 8" platte vijl
- 1 = 8" ronde vijl
- 1 = 8" half ronde vijl
- 1 = 8" driehoekige vijl
- 1 = 8" vierkante vijl
Productafmetingen:
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 410 mm |
|---|---|
| Width | 58 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 1,12 kg |