Buizentang / pijptang 12 iinch
- US model
- lengte tang = 300mm
- spanbereik = 50mm
Productafmetingen:
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 1,1 kg |
Afmetingen van de verpakking:
| Length | 310 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 1,10 kg |
Buizentang / pijptang 12 iinch
- US model
- lengte tang = 300mm
- spanbereik = 50mm
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 1,1 kg |
| Length | 310 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 1,10 kg |